Fixtures & Results

Fixtures & Results

30 - 30

RFC Haarlem 2 β€” DSR-C 2

30 - 30

RFC Haarlem 1 β€” DSR-C 1

17 - 12

RFC Haarlem 3 β€” RC Delft 3

10 - 14

RC The Bassets 1 vs RC Hilversum 1

17 - 59

Cas RC 1 vs RC DIOK 1

39 - 31

RC The Hookers 1 vs URC 1

10 - 19

EZRC Oemoemenoe 1 vs RC Groningen 1

66 - 8

Haagsche RC 1 vs RFC Haarlem 1

12 - 15

RC ‘t Gooi 1 vs A.S.R.V. Ascrum 1

41 - 11

RC Eemland 1 vs RFC Oisterwijk Oysters 1

32 - 17

RC The Dukes 1 vs Amstelveense RC 1

12:00 am

RFC Haarlem JU 1 vs Cas RC JU 1

10:00 am

Amstelveense RC JU 2 vs CL Haarlem/Smugg/Houtsche JU 2

11:00 am

URC CU 1 vs RC 't Gooi CU 1

11:00 am

RC Hawks CU 1 vs CL Alkmaar/W. Friesland CU 1

11:00 am

CL Den Helder/Rush CU 1 vs RFC Haarlem CU 2

11:30 am

Amstelveense RC JU 1 vs RC DIOK JU 1

11:30 am

Amstelveense RC CU 1 vs RC The Dukes CU 1

12:00 pm

RC DELFT JU 1 vs RRC JU 1

12:00 pm

CL Waterland/AAC JU 1 vs CL W.Friesland/Zaandijk JU 1

12:00 pm

Haagsche RC CU 1 vs RFC Haarlem CU 1

1:00 pm

Haagsche RC JU 3 vs CL Den Helder/Rush/Alkmaar JU 1

1:00 pm

Amstelveense RC CO 1 vs RC 't Gooi CO 1

1:00 pm

RC The Dukes CO 1 vs Bredase RC CO 1

1:00 pm

CL Noord CO 1 vs CL Alkmaar/D.Helder/Rush CO 1

1:00 pm

CL Groningen/Friesland CO 1 vs CL Zaandijk/W.Friesland CO 1

2:30 pm

Haagsche RC CO 1 vs RFC Haarlem CO 1

3:00 pm

RC ‘t Gooi 3 vs RC Spakenburg 1

3:00 pm

RFC Haarlem 1 vs RC Eemland 1

3:00 pm

RC Groningen 1 vs Cas RC 1

3:00 pm

URC 1 vs RC The Bassets 1

3:00 pm

RC DIOK 1 vs RC 't Gooi 1

3:00 pm

RC Hilversum 1 vs Haagsche RC 1

3:00 pm

Amstelveense RC 1 vs EZRC Oemoemenoe 1

3:00 pm

RFC Oisterwijk Oysters 1 vs RC The Hookers 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 1 vs RC The Dukes 1

1:00 pm

RC DIOK 3 vs RFC Haarlem 2

1:00 pm

Haagsche RC 3 vs LSRG 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 3 vs RC Waterland 2

3:00 pm

RC West Friesland 1 vs Alkmaarse R.U.F.C. 1

3:00 pm

RC Bulldogs 1 vs SRC Rush 1

3:00 pm

RC Den Helder 1 vs Cas RC Driede

3:00 pm

RC DELFT 2 vs RC The Hookers 2

3:00 pm

Ascrum AA vs RFC Haarlem 3

3:00 pm

URC 2 vs SRC Thor 1

3:00 pm

RFC Gouda 1 vs USRS 3

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 2 vs SVRC 1

12:00 am

CL Haarlem/Smugg/Houtsche JU 2 vs CL Waterland/AAC JU 1

12:00 am

RFC Haarlem CO 1 vs Amstelveense RC CO 1

12:00 am

RFC Haarlem CU 1 vs URC CU 1

12:00 am

RFC Haarlem CU 2 vs RC Hawks CU 1

11:00 am

RC ‘t Gooi CU 1 vs Amstelveense RC CU 1

11:00 am

RC The Dukes CU 1 vs Haagsche RC CU 1

11:00 am

CL Alkmaar/W. Friesland CU 1 vs CL Zaandijk/Amsterdam CU 1

12:00 pm

RRC JU 1 vs Amstelveense RC JU 1

12:00 pm

RC DIOK JU 1 vs RFC Haarlem JU 1

12:00 pm

Cas RC JU 1 vs RC DELFT JU 1

12:00 pm

CL W.Friesland/Zaandijk JU 1 vs Haagsche RC JU 3

12:00 pm

CL Den Helder/Rush/Alkmaar JU 1 vs Amstelveense RC JU 2

1:00 pm

RC ‘t Gooi CO 1 vs RC The Dukes CO 1

1:00 pm

Bredase RC CO 1 vs Haagsche RC CO 1

1:00 pm

CL Alkmaar/D.Helder/Rush CO 1 vs CL Groningen/Friesland CO 1

1:00 pm

CL Zaandijk/W.Friesland CO 1 vs CL Haarlem/Smugg/Houtsche CO 2

3:00 pm

RC Spakenburg 1 vs A.S.R.V. Ascrum 3

3:00 pm

RC The Hookers 1 vs RC Hilversum 1

3:00 pm

RC Eemland 1 vs RC Groningen 1

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 1 vs RFC Oisterwijk Oysters 1

3:00 pm

Haagsche RC 1 vs Amstelveense RC 1

3:00 pm

Cas RC 1 vs A.S.R.V. Ascrum 1

3:00 pm

URC 1 vs RFC Haarlem 1

3:00 pm

RC The Dukes 1 vs RC DIOK 1

3:00 pm

RC The Bassets 1 vs RC 't Gooi 1

12:00 pm

RRC dames 1 vs Lady Bears 1

12:30 pm

CL De Foeste Moiden dames 1 vs LSRG dames 1

2:00 pm

Alkmaarse R.U.F.C. 1 vs RC DIOK 3

3:00 pm

SRC Rush 1 vs RC Den Helder 1

3:00 pm

Cas RC Driede vs RC 't Gooi 3

3:00 pm

RFC Haarlem 2 vs RC Bulldogs 1

3:00 pm

RC Waterland 2 vs RC West Friesland 1

3:00 pm

USRS 3 vs Haagsche RC 3

3:00 pm

SRC Thor 1 vs RFC Gouda 1

3:00 pm

RC DELFT 2 vs LSRG 1

3:00 pm

RC The Hookers 2 vs Ascrum AA

3:00 pm

SVRC 1 vs URC 2

3:00 pm

RFC Haarlem 3 vs EZRC Oemoemenoe 2

3:00 pm

CL Greate Tryn dames 1 vs CL Wabelix dames 1

3:00 pm

CL Den WaHa Cheetahs dames 1 vs CL Delftse dames 1

12:00 am

CL Haarlem/Smugg/Houtsche CO 2 vs CL Alkmaar/D.Helder/Rush CO 1

11:00 am

Amstelveense RC CU 1 vs URC CU 1

11:00 am

RC The Dukes CU 1 vs RFC Haarlem CU 1

11:00 am

CL Zaandijk/Amsterdam CU 1 vs RFC Haarlem CU 2

11:00 am

RC Hawks CU 1 vs CL Den Helder/Rush CU 1

12:00 pm

RRC JU 1 vs RC DIOK JU 1

12:00 pm

RC DELFT JU 1 vs RFC Haarlem JU 1

12:00 pm

CL Waterland/AAC JU 1 vs Amstelveense RC JU 2

12:00 pm

CL W.Friesland/Zaandijk JU 1 vs CL Den Helder/Rush/Alkmaar JU 1

12:00 pm

Haagsche RC CU 1 vs RC 't Gooi CU 1

1:00 pm

Haagsche RC JU 3 vs CL Haarlem/Smugg/Houtsche JU 2

1:00 pm

RC The Dukes CO 1 vs Amstelveense RC CO 1

1:00 pm

Bredase RC CO 1 vs RFC Haarlem CO 1

1:00 pm

CL Groningen/Friesland CO 1 vs CL Noord CO 1

1:30 pm

Amstelveense RC JU 1 vs Cas RC JU 1

2:30 pm

Haagsche RC CO 1 vs RC 't Gooi CO 1

3:00 pm

RC Waterland 2 vs RC Spakenburg 1

3:00 pm

RC Hilversum 1 vs URC 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 1 vs RC Eemland 1

3:00 pm

Amstelveense RC 1 vs Cas RC 1

3:00 pm

RFC Oisterwijk Oysters 1 vs Haagsche RC 1

3:00 pm

RC ‘t Gooi 1 vs RC The Dukes 1

3:00 pm

RC Groningen 1 vs RC The Hookers 1

3:00 pm

RC DIOK 1 vs EZRC Oemoemenoe 1

3:00 pm

RFC Haarlem 1 vs RC The Bassets 1

1:00 pm

Haagsche RC 3 vs SRC Thor 1

1:00 pm

Lady Bears 1 vs CL Den WaHa Cheetahs dames 1

2:30 pm

LSRG dames 1 vs CL Greate Tryn dames 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 3 vs Cas RC Driede

3:00 pm

RC ‘t Gooi 3 vs SRC Rush 1

3:00 pm

RC West Friesland 1 vs RC DIOK 3

3:00 pm

RC Den Helder 1 vs RFC Haarlem 2

3:00 pm

RC Bulldogs 1 vs Alkmaarse R.U.F.C. 1

3:00 pm

RFC Haarlem 3 vs RC The Hookers 2

3:00 pm

Ascrum AA vs LSRG 1

3:00 pm

RFC Gouda 1 vs SVRC 1

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 2 vs URC 2

3:00 pm

RC DELFT 2 vs USRS 3

3:00 pm

CL Delftse dames 1 vs CL De Foeste Moiden dames 1

3:00 pm

CL Wabelix dames 1 vs RRC dames 1

3:00 pm

URC 1 vs Amstelveense RC 1

3:00 pm

Cas RC 1 vs RC 't Gooi 1

3:00 pm

RC The Hookers 1 vs RFC Haarlem 1

3:00 pm

RC Hilversum 1 vs RC Groningen 1

3:00 pm

RC The Bassets 1 vs RFC Oisterwijk Oysters 1

3:00 pm

RC Eemland 1 vs RC DIOK 1

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 1 vs RC The Dukes 1

3:00 pm

Haagsche RC 1 vs A.S.R.V. Ascrum 1

12:00 am

RFC Haarlem JU 1 vs Amstelveense RC JU 1

12:00 am

CL Haarlem/Smugg/Houtsche JU 2 vs CL W.Friesland/Zaandijk JU 1

12:00 am

RFC Haarlem CU 2 vs CL Alkmaar/W. Friesland CU 1

11:00 am

Amstelveense RC CU 1 vs RFC Haarlem CU 1

11:00 am

URC CU 1 vs Haagsche RC CU 1

11:00 am

RC ‘t Gooi CU 1 vs RC The Dukes CU 1

11:00 am

CL Den Helder/Rush CU 1 vs CL Zaandijk/Amsterdam CU 1

12:00 pm

Cas RC JU 1 vs RRC JU 1

12:00 pm

RC DELFT JU 1 vs RC DIOK JU 1

12:00 pm

CL Waterland/AAC JU 1 vs CL Den Helder/Rush/Alkmaar JU 1

12:15 pm

Amstelveense RC JU 2 vs Haagsche RC JU 3

1:00 pm

RC The Dukes CO 1 vs RFC Haarlem CO 1

1:00 pm

RC ‘t Gooi CO 1 vs Bredase RC CO 1

1:00 pm

CL Alkmaar/D.Helder/Rush CO 1 vs CL Zaandijk/W.Friesland CO 1

1:00 pm

CL Noord CO 1 vs CL Haarlem/Smugg/Houtsche CO 2

1:30 pm

Amstelveense RC CO 1 vs Haagsche RC CO 1

3:00 pm

RC Spakenburg 1 vs RC West Friesland 1

12:00 pm

RRC dames 1 vs LSRG dames 1

12:30 pm

CL De Foeste Moiden dames 1 vs CL Den WaHa Cheetahs dames 1

1:00 pm

RC DIOK 3 vs RC Bulldogs 1

2:00 pm

Alkmaarse R.U.F.C. 1 vs RC Den Helder 1

2:30 pm

LSRG 1 vs RFC Haarlem 3

3:00 pm

RFC Haarlem 2 vs RC 't Gooi 3

3:00 pm

Cas RC Driede vs RC Waterland 2

3:00 pm

SRC Rush 1 vs A.S.R.V. Ascrum 3

3:00 pm

URC 2 vs RFC Gouda 1

3:00 pm

SRC Thor 1 vs RC DELFT 2

3:00 pm

RC The Hookers 2 vs EZRC Oemoemenoe 2

3:00 pm

USRS 3 vs Ascrum AA

3:00 pm

SVRC 1 vs Haagsche RC 3

3:00 pm

CL Wabelix dames 1 vs Lady Bears 1

3:00 pm

CL Greate Tryn dames 1 vs CL Delftse dames 1

12:00 am

RFC Haarlem CO 1 vs RC 't Gooi CO 1

12:00 am

CL Haarlem/Smugg/Houtsche CO 2 vs CL Groningen/Friesland CO 1

12:00 am

RFC Haarlem CU 1 vs RC 't Gooi CU 1

11:00 am

RC The Dukes CU 1 vs URC CU 1

11:00 am

CL Alkmaar/W. Friesland CU 1 vs CL Den Helder/Rush CU 1

11:00 am

CL Zaandijk/Amsterdam CU 1 vs RC Hawks CU 1

12:00 pm

Amstelveense RC JU 1 vs RC DELFT JU 1

12:00 pm

RRC JU 1 vs RFC Haarlem JU 1

12:00 pm

RC DIOK JU 1 vs Cas RC JU 1

12:00 pm

CL Den Helder/Rush/Alkmaar JU 1 vs CL Haarlem/Smugg/Houtsche JU 2

12:00 pm

CL W.Friesland/Zaandijk JU 1 vs Amstelveense RC JU 2

12:00 pm

Haagsche RC CU 1 vs Amstelveense RC CU 1

1:00 pm

Haagsche RC JU 3 vs CL Waterland/AAC JU 1

1:00 pm

Bredase RC CO 1 vs Amstelveense RC CO 1

1:00 pm

CL Zaandijk/W.Friesland CO 1 vs CL Noord CO 1

2:30 pm

Haagsche RC CO 1 vs RC The Dukes CO 1

3:00 pm

RC Spakenburg 1 vs Cas RC Driede

3:00 pm

RC Groningen 1 vs Haagsche RC 1

3:00 pm

Amstelveense RC 1 vs RC The Bassets 1

3:00 pm

RC The Dukes 1 vs Cas RC 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 1 vs EZRC Oemoemenoe 1

3:00 pm

RFC Oisterwijk Oysters 1 vs URC 1

3:00 pm

RC ‘t Gooi 1 vs RC Eemland 1

3:00 pm

RC DIOK 1 vs RC The Hookers 1

3:00 pm

RFC Haarlem 1 vs RC Hilversum 1

3:00 pm

RC Den Helder 1 vs RC DIOK 3

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 3 vs RFC Haarlem 2

3:00 pm

RC ‘t Gooi 3 vs Alkmaarse R.U.F.C. 1

3:00 pm

RC Waterland 2 vs SRC Rush 1

3:00 pm

RC West Friesland 1 vs RC Bulldogs 1

3:00 pm

RC The Hookers 2 vs LSRG 1

3:00 pm

RC DELFT 2 vs SVRC 1

3:00 pm

RFC Haarlem 3 vs USRS 3

3:00 pm

Haagsche RC 3 vs URC 2

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 2 vs RFC Gouda 1

3:00 pm

Ascrum AA vs SRC Thor 1

3:00 pm

SRC Rush 1 vs RC Spakenburg 1

3:00 pm

RC The Hookers 1 vs RC 't Gooi 1

3:00 pm

RC Hilversum 1 vs RFC Oisterwijk Oysters 1

3:00 pm

RFC Haarlem 1 vs RC Groningen 1

3:00 pm

RC Eemland 1 vs Amstelveense RC 1

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 1 vs Cas RC 1

3:00 pm

Haagsche RC 1 vs RC DIOK 1

3:00 pm

URC 1 vs A.S.R.V. Ascrum 1

3:00 pm

RC The Bassets 1 vs RC The Dukes 1

12:30 pm

LSRG 1 vs EZRC Oemoemenoe 2

1:00 pm

RC DIOK 3 vs RC 't Gooi 3

1:00 pm

Lady Bears 1 vs CL De Foeste Moiden dames 1

2:00 pm

Alkmaarse R.U.F.C. 1 vs A.S.R.V. Ascrum 3

2:30 pm

LSRG dames 1 vs CL Wabelix dames 1

3:00 pm

RC Bulldogs 1 vs RC Den Helder 1

3:00 pm

Cas RC Driede vs RC West Friesland 1

3:00 pm

RFC Haarlem 2 vs RC Waterland 2

3:00 pm

URC 2 vs RC DELFT 2

3:00 pm

USRS 3 vs RC The Hookers 2

3:00 pm

RFC Haarlem 3 vs SRC Thor 1

3:00 pm

RFC Gouda 1 vs Haagsche RC 3

3:00 pm

SVRC 1 vs Ascrum AA

3:00 pm

CL Delftse dames 1 vs RRC dames 1

3:00 pm

CL Den WaHa Cheetahs dames 1 vs CL Greate Tryn dames 1

3:00 pm

Amstelveense RC 1 vs RC Hilversum 1

3:00 pm

RC DIOK 1 vs RC The Bassets 1

3:00 pm

RC ‘t Gooi 1 vs EZRC Oemoemenoe 1

3:00 pm

RFC Oisterwijk Oysters 1 vs RFC Haarlem 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 1 vs RC The Hookers 1

3:00 pm

RC The Dukes 1 vs Haagsche RC 1

3:00 pm

Cas RC 1 vs RC Eemland 1

3:00 pm

RC Groningen 1 vs URC 1

3:00 pm

CL Greate Tryn dames 1 vs CL De Foeste Moiden dames 1

3:00 pm

Lady Bears 1 vs LSRG dames 1

3:00 pm

CL Wabelix dames 1 vs CL Delftse dames 1

3:00 pm

RRC dames 1 vs CL Den WaHa Cheetahs dames 1

3:00 pm

RFC Haarlem 1 vs Amstelveense RC 1

3:00 pm

RC The Hookers 1 vs Cas RC 1

3:00 pm

URC 1 vs EZRC Oemoemenoe 1

3:00 pm

RC Hilversum 1 vs RC DIOK 1

3:00 pm

RC Eemland 1 vs RC The Dukes 1

3:00 pm

Haagsche RC 1 vs RC 't Gooi 1

3:00 pm

RC The Bassets 1 vs A.S.R.V. Ascrum 1

3:00 pm

RFC Oisterwijk Oysters 1 vs RC Groningen 1

3:00 pm

RC Spakenburg 1 vs RFC Haarlem 2

12:30 pm

LSRG 1 vs USRS 3

3:00 pm

RC Waterland 2 vs Alkmaarse R.U.F.C. 1

3:00 pm

RC ‘t Gooi 3 vs RC Bulldogs 1

3:00 pm

Cas RC Driede vs SRC Rush 1

3:00 pm

RC West Friesland 1 vs RC Den Helder 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 3 vs RC DIOK 3

3:00 pm

RC DELFT 2 vs RFC Gouda 1

3:00 pm

RFC Haarlem 3 vs SVRC 1

3:00 pm

Ascrum AA vs URC 2

3:00 pm

SRC Thor 1 vs RC The Hookers 2

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 2 vs Haagsche RC 3

2:00 pm

Alkmaarse R.U.F.C. 1 vs RC Spakenburg 1

3:00 pm

Cas RC 1 vs Haagsche RC 1

3:00 pm

RC Groningen 1 vs RC The Bassets 1

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 1 vs RC Eemland 1

3:00 pm

RC DIOK 1 vs URC 1

3:00 pm

RC The Dukes 1 vs RFC Haarlem 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 1 vs RC Hilversum 1

3:00 pm

Amstelveense RC 1 vs RC The Hookers 1

3:00 pm

RC ‘t Gooi 1 vs RFC Oisterwijk Oysters 1

1:00 pm

RC DIOK 3 vs RC Waterland 2

2:00 pm

CL De Foeste Moiden dames 1 vs RRC dames 1

3:00 pm

CL Delftse dames 1 vs LSRG dames 1

3:00 pm

CL Greate Tryn dames 1 vs Lady Bears 1

3:00 pm

CL Den WaHa Cheetahs dames 1 vs CL Wabelix dames 1

3:00 pm

RC Bulldogs 1 vs A.S.R.V. Ascrum 3

3:00 pm

RFC Haarlem 2 vs Cas RC Driede

3:00 pm

SRC Rush 1 vs RC West Friesland 1

3:00 pm

RC Den Helder 1 vs RC 't Gooi 3

3:00 pm

USRS 3 vs EZRC Oemoemenoe 2

3:00 pm

Haagsche RC 3 vs RC DELFT 2

3:00 pm

URC 2 vs RFC Haarlem 3

3:00 pm

SVRC 1 vs RC The Hookers 2

3:00 pm

LSRG 1 vs SRC Thor 1

3:00 pm

RFC Gouda 1 vs Ascrum AA

3:00 pm

RC Spakenburg 1 vs RC DIOK 3

12:00 pm

RRC dames 1 vs CL Greate Tryn dames 1

12:30 pm

LSRG 1 vs SVRC 1

2:30 pm

LSRG dames 1 vs CL Den WaHa Cheetahs dames 1

3:00 pm

CL Wabelix dames 1 vs CL De Foeste Moiden dames 1

3:00 pm

Lady Bears 1 vs CL Delftse dames 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 3 vs RC Den Helder 1

3:00 pm

RC West Friesland 1 vs RC 't Gooi 3

3:00 pm

SRC Rush 1 vs RFC Haarlem 2

3:00 pm

RC Waterland 2 vs RC Bulldogs 1

3:00 pm

Cas RC Driede vs Alkmaarse R.U.F.C. 1

3:00 pm

USRS 3 vs SRC Thor 1

3:00 pm

Ascrum AA vs Haagsche RC 3

3:00 pm

RFC Gouda 1 vs RFC Haarlem 3

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 2 vs RC DELFT 2

3:00 pm

RC The Hookers 2 vs URC 2

3:00 pm

URC 1 vs RC The Dukes 1

3:00 pm

Haagsche RC 1 vs RC Eemland 1

3:00 pm

RC Hilversum 1 vs RC 't Gooi 1

3:00 pm

RC The Bassets 1 vs Cas RC 1

3:00 pm

RC Groningen 1 vs A.S.R.V. Ascrum 1

3:00 pm

RC The Hookers 1 vs EZRC Oemoemenoe 1

3:00 pm

RFC Oisterwijk Oysters 1 vs Amstelveense RC 1

3:00 pm

RFC Haarlem 1 vs RC DIOK 1

3:00 pm

RC Bulldogs 1 vs RC Spakenburg 1

1:00 pm

RC DIOK 3 vs Cas RC Driede

2:00 pm

Alkmaarse R.U.F.C. 1 vs SRC Rush 1

3:00 pm

RC Den Helder 1 vs RC Waterland 2

3:00 pm

RC West Friesland 1 vs RFC Haarlem 2

3:00 pm

RC ‘t Gooi 3 vs A.S.R.V. Ascrum 3

3:00 pm

RC DELFT 2 vs Ascrum AA

3:00 pm

Haagsche RC 3 vs RFC Haarlem 3

3:00 pm

URC 2 vs LSRG 1

3:00 pm

RFC Gouda 1 vs RC The Hookers 2

3:00 pm

SRC Thor 1 vs EZRC Oemoemenoe 2

3:00 pm

SVRC 1 vs USRS 3

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 1 vs Haagsche RC 1

3:00 pm

RC Eemland 1 vs RC The Bassets 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 1 vs RFC Haarlem 1

3:00 pm

RC DIOK 1 vs RFC Oisterwijk Oysters 1

3:00 pm

Amstelveense RC 1 vs RC Groningen 1

3:00 pm

Cas RC 1 vs RC Hilversum 1

3:00 pm

RC The Dukes 1 vs RC The Hookers 1

3:00 pm

RC ‘t Gooi 1 vs URC 1

3:00 pm

RC Spakenburg 1 vs RC Den Helder 1

2:30 pm

LSRG 1 vs RFC Gouda 1

3:00 pm

RC Waterland 2 vs RC 't Gooi 3

3:00 pm

RFC Haarlem 2 vs Alkmaarse R.U.F.C. 1

3:00 pm

Cas RC Driede vs RC Bulldogs 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 3 vs RC West Friesland 1

3:00 pm

SRC Rush 1 vs RC DIOK 3

3:00 pm

RFC Haarlem 3 vs RC DELFT 2

3:00 pm

USRS 3 vs URC 2

3:00 pm

SRC Thor 1 vs SVRC 1

3:00 pm

Ascrum AA vs EZRC Oemoemenoe 2

3:00 pm

RC The Hookers 2 vs Haagsche RC 3

3:00 pm

RFC Haarlem 1 vs RC 't Gooi 1

3:00 pm

RC Hilversum 1 vs EZRC Oemoemenoe 1

3:00 pm

RFC Oisterwijk Oysters 1 vs RC The Dukes 1

3:00 pm

RC The Bassets 1 vs Haagsche RC 1

3:00 pm

URC 1 vs Cas RC 1

3:00 pm

RC Groningen 1 vs RC DIOK 1

3:00 pm

RC The Hookers 1 vs RC Eemland 1

3:00 pm

Amstelveense RC 1 vs A.S.R.V. Ascrum 1

3:00 pm

Haagsche RC 1 vs RC The Hookers 1

3:00 pm

RC The Dukes 1 vs RC Hilversum 1

3:00 pm

A.S.R.V. Ascrum 1 vs RFC Oisterwijk Oysters 1

3:00 pm

RC DIOK 1 vs Amstelveense RC 1

3:00 pm

EZRC Oemoemenoe 1 vs RC The Bassets 1

3:00 pm

RC Eemland 1 vs URC 1

3:00 pm

Cas RC 1 vs RFC Haarlem 1

3:00 pm

RC ‘t Gooi 1 vs RC Groningen 1

12:00 am

RFC Oisterwijk Oysters 1 vs Cas RC 1

3:00 pm

RC The Bassets 1 vs RC The Hookers 1

3:00 pm

RC Hilversum 1 vs RC Eemland 1

3:00 pm

RC DIOK 1 vs A.S.R.V. Ascrum 1

3:00 pm

URC 1 vs Haagsche RC 1

3:00 pm

RC Groningen 1 vs RC The Dukes 1

3:00 pm

RFC Haarlem 1 vs EZRC Oemoemenoe 1

3:00 pm

Amstelveense RC 1 vs RC 't Gooi 1

4:00 pm

RFC Haarlem 1 vs A.S.R.V. Ascrum 1

Contact informatie

Welkom bij RFC Haarlem! We zijn blij je te mogen verwelkomen op onze website.Β  Hier vind je ons adres en overige contact informatie

b Monday-Friday: 9am to 5pm;

Satuday: 10am to 2pm